Duálne vzdelávanie

Medzi najlepšími stredoškolákmi ocenený aj Šimon Greštiak

Dňa 12.06.2018 sa v Sobášnom paláci v Bytči konalo slávnostné oceňovanie žiakov  stredných škôl Žilinského samosprávneho kraja. Z rúk predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Ing. Eriky Jurinovej a riaditeľky odboru školstva a športu ŽSK Mgr. Evy Rovňanovej tu prebrali ocenenie aj žiaci dolnokubínskych stredných škôl.

Za našu školu  ocenenie získal žiak 4. ročníka  Šimon Greštiak , dnes už úspešný absolvent školy. Škola ho na toto ocenenie nominovala za úspešnú reprezentáciu školy na Majstrovstvách Slovenska v CNC sústružení a frézovaní, ktorých sa zúčastnil dva krát a v tomto roku sa stal majstrom Slovenska v CNC sústružení. Okrem tohto úspechu Šimon každoročne dosahoval výborné študijné výsledky a podieľal sa aktívne  na organizovaní rôznych školských podujatí.      V rámci mimoškolskej činnosti  sa Šimon podieľa na dobrovoľníckej činnosti a je členom Dobrovoľného hasičského zboru vo svojej obci a tiež hrá na heligónke  vo folklórnom súbore Goral. Šimonovi k tomuto oceneniu zo srdca blahoželáme a prajeme mu veľa úspechov v štúdiu na vysokej škole.

https://sospknazia.edupage.org/album/?eqa=cGhvdG89YWxidW0mYWxicz1hbGJ1bQ%3D%3D

 

Potvrdenie o návšteve

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo