Duálne vzdelávanie

Kultúrne podujatia: August 1968, Envirofilm, Vidmo

Už september bol v našej škole bohatý na podujatia rôzneho charakteru. Dňa  19.9.2018 sa naši tretiaci zúčastnili na podujatí, zorganizované Oravským kultúrnym strediskom  v spolupráci s Obchodnou akadémiou v Dolnom Kubíne. Literárno-hudobné vzdelávacie podujatie AUGUST 1968 bolo zamerané na odozvu augustových udalostí v dielach slovenských a oravských autorov.

Z iného súdka bolo podujatie ENVIROFILM,  ktorého sme sa zúčastnili 27.9.2018. Žiaci 2. ročníkov si v MsKS v Dolnom Kubíne mali možnosť pozrieť pásmo niekoľkých dokumentárnych filmov o ochrane životného prostredia, o triedení odpadu a o vplyve škodlivých látok na našu planétu. V závere bola aj krátka prednáška o vzniku vesmíru a Zeme.

V podobnom duchu  prebiehal aj Festival horských a adrenalínových filmov VIDMO, ktorého sa zúčastnili žiaci tretích ročníkov dňa 5.10. v MsKS v Dolnom Kubíne. Žiaci si pozreli 5 krátkych filmov z rôznych zákutí našej Zeme.

 

Potvrdenie o návšteve

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo