Duálne vzdelávanie

Prijímacie skúšky do 1. ročníka štúdia - kritériá

Prijímacie konanie do 1. ročníka štúdia.


Vážení rodičia, milí študenti,

práve vrcholí obdobie podávania sa prihlášok na stredoškolské štúdium.

Veríme, že mnohí zvažujete aj štúdium na našej škole. Pokiaľ Vám chýbajú niektoré potrebné informácie, určite ich nájdete aj tu, na našej webovej stránke v kolónkach vľavo na tejto stránke. Pokiaľ máte záujem aj o duálny systém vzdelávania (v spolupráci s vybranou zamestnávateľskou firmou), informácie vrátane prihlášok nájdete v kolónke "Duálne vzdelávanie". Tu si nájdete aj podmienky, ktoré Vám jednotlivé firmy ponúkajú pri vzdelávaní pre konkrétnu firmu.

Dovoľujeme si Vás ešte upozorniť, že v prípade Vášho záujmu o vstup do duálneho vzdelávania je potrebné k prihláške na štúdium na našej škole priložiť aj potvrdenie od firmy, pre ktorú sa budete  vzdelávať.

Zároveň Vám tu ešte prikladáme aktuálne kritériá pre prijímacie skúšky, kde nájdete všetky podmienky, potrebné dátumy a ostatné informácie.

Ak by ste predsa ešte len niečomu nerozumeli, obráťte sa na nás telefonicky : 

043/ 586 31 39

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo