Duálne vzdelávanie

Beh mladých

V treťom ročníku Behu mladých mala zastúpenie aj naša škola. Marek Šárfy z I.H ako dobrovoľník klubu Garáž a žiaci z I.E svojou aktívnou účasťou pomohli núdznym rodinám z Oravy, ktorým bol výťažok akcie venovaný.

Okrem štafetového behu na kilometrovej trati boli aj sprievodné akcie. Naši žiaci si vyskúšali saltá na trampolíne, kráčanie na chodúľoch, kalčeto, stolný tenis. Dávid Serdel bol ocenený za tretie miesto v súťaži Práva dieťaťa. Pohodovú atmosféru slnečného dňa letného slnovratu - 21.júna dotvárala príjemná hudba a chutné občerstvenie. Všetkým účastníkom patrí úprimné poďakovanie, že pomohli dobrej aktivite.

https://sospknazia.edupage.org/?

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo