Duálne vzdelávanie

Župa ocenila najlepších študentov.

Ešte tesne pred prázdninami sa našim žiakom dostalo ocenenia z rúk županky ŽSK Eriky Jurínyovej a riaditeľky odboru školstva a športu ŽSK Janky Školovej. Zároveň z rúk riaditeľky školy Adriany Bellovej v tejto slávnostnej atmosfére si ocenení žiaci prevzali aj svoje výučné listy ako doklady o úspešnom absolvovaní predchádzajúceho štúdia.

Za svoje úspechy  v krajskom a celoslovenskom kole  súťaže  Autoopravár junior, ako aj za výborné výsledky dosahované počas celého štúdia  bol ocenený Andrej Sališ.

Marek Zavoďančík bol ocenený za výborné vzdelávacie výsledky v duálnom systéme vzdelávania. Ocenenie si prevzal aj z rúk zástupcov svojho budúceho zamestnávateľa firmy MIBA Sinter Slovakia, s.r.o.  Anny Michalíkovej a Miroslava Ondreka.

Oceneným žiakom gratulujeme aj my a prajeme im úspešný štart do života po ukončení štúdia na našej škole.

https://sospknazia.edupage.org/?

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo