Duálne vzdelávanie

Banner
Kvíz finančnej gramotnosti

Dňa 19.9. 2019 sa žiaci IV.H zapojili do on-line kvízu finančnej gramotnosti, čím urobili  krok  k získaniu nezabudnuteľných zážitkov počas podujatia Dni finančného spotrebiteľa (DFS), ktorý organizuje Národná banka Slovenska.

Cieľom kvízu je, aby sa študenti školy naučili niečo nové v oblasti finančnej gramotnosti. Vždy po označení odpovede na otázku sa zobrazí aj vysvetlenie, ktoré sa nedá preskočiť (čas strávený čítaním vysvetlenia sa nezapočítava do celkového času). Otázky sa generujú pre každého študenta individuálne  teda  každý študent mal iné otázky. V triede súťaží každý študent samostatne, ale zároveň sa jeho dosiahnuté bodové skóre započítava do priemerného bodového hodnotenia celej triedy. Kritériom hodnotenia je získaný priemerný počet bodov triedy. Najlepším štyrom triedam bude zaslaná  pozvánka na podujatie DFS. Veríme, že sa tam raz aj my dostaneme. A ak nám to tento rok nevýjde, aspoň sme sa čo-to podučili a trochu zabavili.

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo