Duálne vzdelávanie

Banner
Divadelné predstavenie v ANJ - YOUTUBER

Dňa 3.10.2019 sa študenti druhých a štvrtých ročníkov zúčastnili divadelného predstavenia v MsKS v Dolnom Kubíne pod názov YOUTUBER, kde mali možnosť overiť si svoje jazykové zručnosti z anglického jazyka. Hlavným hrdinom príbehu bol tučný Ferko, ktorý nosil okuliare a žil viac vo virtuálnom svete, kde mohol ukrývať všetky svoje nedostatky. Keď však spoznáva Janu, ktorá sa s ním chce stretnúť aj v reálnom živote, prichádza na to, že v skutočnom živote nie je také ľahké byť niekým iným.

Divadelné predstavenie bolo tematicky blízke našim žiakom. Dialógy medzi jednotlivými postavami boli založené na veľmi zrozumiteľných zápletkách využívajúc slovnú zásobu a frázy, s ktorými sa študenti môžu stretnúť v reálnom živote.

Z predstavenia sme odchádzali s príjemným divadelným zážitkom. Sme presvedčení, že divadelná hra sa študentom páčila a prispela k vytváraniu pozitívneho vzťahu k štúdiu anglického jazyka.

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo