Duálne vzdelávanie

Dni otvorených dverí + súťaž "Zdieľačka"

V dňoch 27.-28.11.2019 sa na našej škole konali Dni otvorených dverí. Súčasťou programu je aj súťaž "Zdieľačka", ktorá bude trvať do apríla 2020. Každý mesiac losujeme výhercov spomedzi tých, ktorí správne odpovedajú na zadanú otázku a zdieľajú náš odkaz. Tento mesiac hráme o Fitness náramok. Viac informácií na FB: Stredná odborná škola polytechnická Fanklub    https://www.facebook.com/SOSPDK   Tak lajkuj, odpovedz, označ, zdieľaj a vyhraj....

Na Dňoch otvorených dverí sme spolu privítali 168 žiakov z 25 základných škôl okresu Dolný Kubín, Tvrdošín a Námestovo.Pre žiakov bol pripravený program v priestoroch školy ale aj v priestoroch partnerských zamestnávateľských firiem.

Počas programu v škole mohli vidieť na 8-mich stanovištiach ukážky a prezentácie prác žiakov, metódy a spôsoby výučby na teoretickom a praktickom vyučovaní  (autoservis, zváranie CNC učebňa, elektro dielňa, virtuálny autoservis, PC učebne, PLC).

Súčasťou programu bola aj prezentácia kde boli predstavené možnosti štúdia na našej škole a taktiež sa predstavili partnerské firmy s ktorými spolupracujeme v rámci systému duálneho vzdelávania a školského systému vzdelávania.

Exkurzie žiakov prebiehali vo firmách OFZ, a.s.,  Miba Sinter Slovakia, s.r.o., KAJO metal, s.r.o., Nikro, s.r.o., Arriva Liorbus, a.s. a YANFENG Slovakia Automotive Interior Systems s.r.o.

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo