Banner
Netradičná hodina angličtiny

Dňa 14.februára 2020 navštívili našu školu francúzska dobrovoľníčka Thais Vinter a rumunská dobrovoľníčka Ruxandra Pasare, obe z organizácie Mladiinfo Dolný Kubín a Mladiinfo Slovensko. V rámci rozvíjania interkultúrnej spolupráce, interkultúrnych vzťahov a neformálneho vzdelávania predstavili našim študentom formou prezentácií svoje domovské krajiny Francúzsko a Rumunsko.

Prezentácie doplnili aktivitami, diskusiou a tvorivými úlohami pre študentov. Akcie sa zúčastnili študenti druhých a tretích ročníkov spolu s ich vyučujúcimi. Veríme, že táto interaktívna hodina angličtiny bola pre študentov obohacujúcou a motivujúcou pre ich ďalšie učenie sa cudzieho jazyka.

https://sospknazia.edupage.org/?#


 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo