Duálne vzdelávanie

Žilinská župa oceňovala pedagógov

Aj tohto roku župa ocenila za svedomitú prácu a osobný prínos pre rozvoj školstva tých najlepších pedagógov z celého kraja a my sme právom na hrdí na našu kolegyňu Ing. Ivetu Brunckovú, zástupkyňu riaditeľky školy pre teoretické vyučovanie, ktorá bola tiež jednou z ocenených. Pani zástupkyni k tejto zaslúženej cene gratulujeme a prajeme jej veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote.

https://www.zilinskazupa.sk/sk/aktuality/aktuality/zupa-ocenila-stredoskolskych-pedagogov.html

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo