Banner
Maturanti - ponuka DOD na FEIT - Žilina

Veľmi pekne Vás pozdravujem. Vzhľadom k tomu, že spoločenská situácia sa dynamicky mení a perspektíva osobných stretnutí so študentmi je nízka,  rozhodli sme sa zorganizovať Online Deň otvorených dverí (ODOD). ODOD sa uskutoční 4.12.2020 od 10.00 - 14.00. hod.

Súčasťou ODOD budú nielen informácie o štúdiu na FEIT, ale tiež zaujímavé prednášky o moderných technológiách súvisiacich so štúdiom. Viac informácií o ODOD je dostupných na linke: https://feit.uniza.sk/online-den-otvorenych-dveri/


Online Deň otvorených dverí je súčasťou nášho e-športového eventu UNIZA Masters, nakoľko súčasťou vzdelávania na Fakulte elektrotechniky a informačných technológií je aj dizajn počítačových hier ako súčasť študijného programu Multimediálne inžinierstvo.

 V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

 Veľmi pekne ďakujem a želám pevné zdravie.

------------------------------

Prof. Peter Brída, Ph.D.
Vice-dean for Development and International Co-operation

 UNIVERSITY OF ŽILINA

Faculty of Electrical Engineering and Information Technology

Univerzitná 8215/1, 010 26  Žilina, Slovakia

tel.: +421 41 513 2066 | mobil: +421 905 532 042
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
web: feit.uniza.sk

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo