Banner
Biela pastelka - zbierka pre nevidiacich a slabozrakých

24. septembra 2021 sa tretiaci z III. C zapojili ako dobrovoľníci do finančnej zbierky "Biela pastelka", ktorú organizovala Únia pre nevidiacich. Táto verejná zbierka aj vďaka našej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii.

Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos zbierky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Študenti III. C: Timotej Zemenčík, Martin Plutinský, Ján Chovančák a Dávid Holeček zbierali peniažky v priestoroch našej školy a potom aj v uliciach Dolného Kubína. Spolu vyzbierali sumu 256 eur. Ďakujem im v mene Únie Slovenska a zároveň ďakujem všetkým zamestnancom aj žiakom našej školy, ktorí do zbierky prispeli.

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ponuka nájmu

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo