Prijímacie skúšky na štúdium 2024/25

Banner
Elektronické potvrdenie o návšteve školy

Elektronické potvrdenie o návšteve školy umožňuje rodičom a žiakom kedykoľvek si vytlačiť potvrdenie o návšteve školy. Hoci toto potvrdenie nemá pečiatku školy, obsahuje QR kód, ktorým sa dá pravdivosť potvrdenia kedykoľvek overiť. Potvrdenie s QR kódom je preto praktickejšie a zároveň bezpečnejšie ako tradičné papierové potvrdenie s pečiatkou, lebo sa nedá nijako sfalšovať.


Link na návod ako si vytlačiť potvrdenie o návšteve školy:

https://help.edupage.org/?lang_id=2&p=u1/u1627/u218

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo