Banner
IV. C v Slovenskom národnom divadle
  • Štvrtáci sa v Bratislave veru nestratili! Ani doslova, ani obrazne. Naša cesta za kultúrou do Slovenského národného divadla bola plná prekvapení (hlavne tá spiatočná:)) a očakávaní. Hlavné mesto nás privítalo upršaným počasím, avšak nákupné centrum, uličky Starého mesta a útulné kaviarne nám poskytli svoju skrýšu. 

  • Potulky historickým námestím, Múzeum v Starej radnici, Bratislavský hrad či Prezidentský palác nám priblížili dejiny tohto mesta. Večer sme sa krásne vyobliekaní (chlapci v tých košeliach, nohaviciach a topánkach vyzerali fakt úžasne:)) presunuli do Novej scény SND. Pred nami bol trojhodinový muzikál od V. Huga – Bedári. Obrovská scéna, živý orchester a takmer 40 hercov odohrali nádherné predstavenie. Skvelé herecké aj spevácke výkony, doprovod hudobných nástrojov, kulisy aj kostýmy zaručili neopakovateľný umelecký zážitok. Dejovou líniou sa tiahla nádherná myšlienka hodnôt ľudského života – dobra, lásky a obety, ktorá vygradovala hlavne záverečnou piesňou – „konaj dobro aj ho žiadaj od druhých, len dobro a láska zmysel má“. Oslovení krásnymi myšlienkami a zamysleniahodnými textami piesní sme sa po skončení muzikálu vydali na cestu domov. Zážitky a spomienky na tieto pekné chvíle v nás určite zostanú ešte veľmi dlho.

  • Viac na https://sospknazia.edupage.org/news/#news-1475
 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo