Banner
LAST WISH

Po troch rokoch pandémie Covid 19 sa študenti našej školy mohli  opäť zúčastniť divadelného predstavenia v anglickom jazyku, ktoré sa konalo 3.10.2022 v MsKS v Dolnom Kubíne.

V humorne ladenom príbehu Last Wish , v ktorom posledné želanie pána Kinga pripraví jeho potomkom skutočný oriešok, si študenti mali možnosť overiť svoje jazykové zručnosti z anglického jazyka a taktiež si uvedomiť, že sláva môže byť nudná a nezáživná, bohatstvo otupujúce a že jediné, čo má skutočný význam a zmysel, sú dobré rodinné vzťahy.

Zaujímavý príbeh, anglický prejav s použitím atraktívnych dialektov, variabilná scéna, žánrovo rôznorodá hudba a pestré herecké kreácie pripravili pre študentov príjemný divadelný zážitok a prispeli k vytváraniu pozitívneho vzťahu k štúdiu anglického jazyka.


viac na https://sospknazia.edupage.org/news/

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo