Banner
SOČ - stredoškolská odborná činnosť

V tomto školskom roku prebieha 46. ročník súťťaže „Stredoškolská odborná činnosť". Poslaním súťaže je vyhľadávať talentovaných a nadaných žiakov stredných škôl. Žiaci si vyberú tému, spracujú ju do samostatnej písomnej práce, predstavia svoju prácu a diskutujú o nej s odbornou komisiou. Školské kolo SOČ mala naša škola 27.02.2024. Mário Lacko žiak II.E triedy po víťazstve v školsom kole postúpil do okresného kola. To sa uskutočnilo dňa 07.03.2024  na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Dolnom Kubíne.  Z prvého miesta v okresnom kole pokračuje krajským kolom, ktoré  sa uskutoční v Spojenej priemyselnej škole informačných technológií v Kysuckom Novom Meste a to  26. marca 2024.

výsledková listina - komisia_1.pdf

výsledkova listina - komisia_2.pdf

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo