Banner
Young car mechanic 2024

Dňa 5.4.2024 sa štyria naši žiaci 3.ročníka odboru autoopravár zúčastnili regionálneho kola súťaže mladých autoopravárov, sponzorovanej spoločnosťou INTERCARS. Mali možnosť si overiť svoje praktické vedomosti v oblasti pneuservisu, garančných prehliadok vozidiel, výmeny rozvodových mechanizmov, nastavovania svetlometov a diagnostiky zapaľovacej sústavy. Aj keď sa neumiestnili na bodovaných miestach odniesli si množstvo poznatkov pre ich budúce povolanie. Súťaž bola doplnená aj o zaujímavú prednášku o reklamáciách náhradných dielov.

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo