Banner
Prezentácia nového študijného programu Strojníckej fakulty STU v Bratislave
  • Prezentácia nového študijného programu Strojníckej fakulty STU v Bratislave v spolupráci s partnerskou firmou Miba Sinter Slovakia s.r.o. v Dolnom Kubíne - Obrázok 1
    Prezentácia nového študijného programu Strojníckej fakulty STU v Bratislave v spolupráci s partnerskou firmou Miba Sinter Slovakia s.r.o. v Dolnom Kubíne - Obrázok 2

    20. marca 2024 sa žiaci tretieho ročníka SOŠP a ďalších stredných škôl zúčastnili prezentácie nového študijného programu Strojníckejfakulty STU v Bratislave v priestoroch Miba Sinter Slovakia s.r.o. v Dolnom Kubíne, ktorá je partnerskou firmou fakulty. „Študuj. Praxuj. Zarábaj.“ je motto programu Profesijný bakalár: Prevádzkový technik dopravnej a výrobnej techniky.

    Žiaci praxujúci vo firme, so záujmom o vysokoškolské štúdium, mali možnosť bližšie sa oboznámiť s cieľmi a náplňou tohto programu, aj ďalšími možnosťami, ktoré ponúka Strojnícka fakulta Slovenskej technickej univerzity. Záujemcovia mali príležitosť dostať odpovede na otázky súvisiace s podmienkami a obsahom vzdelávania. Súčasťou akcie bola aj prehliadka jednej z výrobných hál firmy Miba Sinter Slovakia s.r.o.

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo