Banner
Písomné maturitné skúšky

Naši štvrtáci zo IV. C a IV. E sa v dňoch 12. a 13. marca 2024 potrápia na písomných maturitných skúškach zo slovenského jazyka a literatúry a z cudzieho jazyka. Začína tak finálne obdobie ich študentského života na našej škole. Svoje vedomosti musia preukázať pri písaní testu aj slohovej práce a dokázať tak sebe aj nám, že sú na skúšku dospelosti naozaj dobre pripravení. Po písomných skúškach ich ešte čakajú praktické a aj ústne maturity. Veríme, že všetci čo najlepšie zúročia vedomosti a zručnosti nadobudnuté počas štúdia a každú časť maturity úspešne zvládnu! Držíme im palce a prajeme veľa šťastia!

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo