Banner
Deň učiteľov
 • Deň učiteľov - Obrázok 1
  Deň učiteľov - Obrázok 2
  Deň učiteľov - Obrázok 3
  Deň učiteľov - Obrázok 4
  Deň učiteľov - Obrázok 5
  Deň učiteľov - Obrázok 6
  7

  Na Slovensku a Česku oslavujeme Deň učiteľov od roku 1955 a 28. marec pritom nie je náhodný, v tento deň si totiž pripomíname výročie narodenia Jana Amosa Komenského.

  Pri tejto významnej príležitosti sa dostalo poďakovania a ocenenia aj naším pedagógom. Žilinský samosprávny kraj ocenil zástupcu pre odborný výcvik Mgr. Jozefa Hládeka za jeho obetavú prácu a významný prínos pri rekonštrukcii dielní a športovej haly.

  Primátor mesta Dolný Kubín prijal v obradnej sieni  Mgr. Teréziu Ptačinovú a Mgr. Máriu Dánaiovú ktorým poďakoval za ich celoživotnú prácu s deťmi, ktorá si vyžaduje srdce, lásku a veľa trpezlivosti.

  Taktiež aj náš Školský parlament pod vedením Mgr. Magdalény Turčinovej si pripravil program a malé prekvapenie pre všetkých pedagógov našej školy. Stretnutie so súčasnými aj bývalými kolegami sa stalo  sviatočnou schvíľou a oslavou všetkých, ktorým je práca aj poslaním a zaslúžia si za svoje znalosti, trpezlivosť a obetu úctu a poďakovanie.

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo