Banner
Stretnutie Mládežníckeho parlamentu ŽSK
  • Stretnutie Mládežníckeho parlamentu ŽSK - Obrázok 1
    Stretnutie Mládežníckeho parlamentu ŽSK - Obrázok 2

    Dňa 22.4.2024 sa predseda a člen ŠP našej školy, Michal Novák a Matej Noga, zúčastnili stretnutia Mládežníckeho parlamentu ŽSK. Pred poslancov na Zastupiteľstve ŽSK predstúpilo viac než 130 žiakov zo 40 stredných škôl Žilinského kraja, ktorí sú súčasťou novovzniknutého mládežníckeho parlamentu. Zástupcovia jednotlivých regiónov predstavili svoju činnosť a vízie. Následne im boli udelené delegačné listiny.

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo